Přejít k hlavnímu obsahu

Základním směrem činnosti od vzniku společnosti je vývoj, implementace a školení vlastních ekonomických produktů - podvojného účetnictví a evidence majetku pro příspěvkové a nevýdělečné organizace v rozsahu celé ČR včetně poskytování Hot-line a účetně-metodického servisu uživatelům. Aktuálně se jedná přibližně o 800 instalací s 1550 aktivními licencemi v oblasti malých a středně velkých organizací (MŠ, ZŠ, ZUŠ) a větších organizací (SŠ a SOU, Muzea, Domovy pro seniory apod.). Bližší informace v sekci Produkty.

Vývoj a dodávka souboru aplikačního software pro Českou jezdeckou federaci včetně poskytování Hot-line servisu uživatelům. Jedná se hlavně o program ACE Gallop pro zpracování výsledků jednotlivých disciplín jezdeckých závodů s návazností na přihlašovací systém na závody a na centrální sběr výsledkových dat, včetně jejich vyhodnocování a prezentace. Po dobu 20 let bylo v aktivní činnosti cca 200 licencí. Přestože naše aplikace byla v roce 2022 na straně ČJF centrálně nahrazena novým systémem převzatým ze zahraničí, stále jsou jezdecké kluby, které naše aplikace využívají. 

Dodávky počítačových pomůcek a vývoj speciálního programového vybavení pro nevidomé a slabozraké. Programy WinMonitor a Asistent získali za dobu existence od r. 1995 více než 300 uživatelů. Uvedené programy slouží též pro účely výuky prostřednictvím škol a organizací TyfloCentrum a SONS. Tento směr činnosti byl v roce 2023 převeden do spolupracujícího výrobního družstva Spektra Praha, které má s touto činností dlouholeté zkušenosti a převzalo péči o naše zákazníky.

V období 1994 až 2018 jsme se věnovali projektování a realizaci optických a metalických datových sítí, včetně zajištění jejich správy (Wistron, Miele, Muzeum města Brna, Moravská galerie v Brně, Fakultní nemocnice Brno – Černá Pole / Bohunice, Vojenská nemocnice Brno a mnohé další).

Dále jsme pro naše zákazníky řešili a stále řešíme dodávky serverů HP Proliant a velkokapacitních úložišť včetně síťového programového vybavení Microsoft pro řadu středně velkých organizací a firem (OK Mont, Mitek, Miele, Doppelmayr, ČJF Praha, Domovy pro seniory, Ybux, Provo apod.).

Po celou dobu se věnujeme prodeji a servisu výpočetní techniky se zaměřením na značky HP (držitel certifikace HP Business Partner FY24), Lenovo (Lenovo Business partner), Dell (Dell Partner).

V oblasti software je ACE Design dlouhodobě partnerem společnosti Microsoft (Microsoft Partner), GFI (SILVER Authorized Reseller), ESET (ESET Bronze Partner 2024), Acronis a dalších. Bližší informace v sekci Služby IT.