Přejít k hlavnímu obsahu

V oblasti informačních technologií máme široké spektrum činností, které vám může ulehčit od starostí spojených s IT. Máme dlouholetou zkušenost s různými odvětvími jako je servis a správa zdravotnických pracovišť, soukromých firem i soukromých osob.

servis ACE

Jsme schopni vám pomoci v těchto oblastech:

Datové sítě - Pro naše zákazníky zajišťujeme správu a servis jejich datové sítě včetně pravidelné kontroly stavu zabezpečení, instalaci aktualizací a bezpečnostních záplat na síťových prvcích.

Dodávka - Nabízíme poradenství a konzultace v oblasti nákupu nového nebo upgrade stávajícího hardware a software, který potřebujete pro chod vaší organizace.

Elektronická pošta - Zajištujeme provoz poštovních serverů našich zákazníků a to jak v on-prem řešení, tj. jejich vlastní server (Microsoft Exchange Server 2013/2016/2019, Kerio Connect), tak i správu jejich poštovních serverů v cloudovém řešení (Microsoft 365, Google Mail).

Zálohování - V současné době je kvalitní zálohování nejstěžejnější součást zabezpečení všech firemní sítí. Pro naše zákazníky zajišťujeme návrh vhodného řešení zálohování. Počínaje určením, která data jsou důležitá a která jsou "postradatelná".

Pro další informace nás kontaktujte na adrese: net@acedesign.cz.